logo

ATAŞEHİR DALGIÇ POMPA

Ataşehir Dalgıç Pompa Servisi; Ataşehir Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Ataşehir Hidrofor Servisi;
Ataşehir Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Ataşehir Kuyu Temizliği;
Ataşehir Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Ataşehir Su Sondajı;
Ataşehir Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu,

Ataşehir Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız. Ücretsiz keşif ve mühendislik hizmetlerimizden yararlanmak için 0216 505 07 06 nolu telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Ataşehir ilçesi ve tüm mahallerinde 500 metre derinliğe kadar DSİ ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Hızlı büyüyen bir ilçe olan Ataşehir ’de konut projelerinin havuz doldurma ve yeşil alan sulama ihtiyaçlarını, fabrika ve işyerlerinin kullanma suyu ihtiyaçlarını, halı yıkama ve oto yıkama firmalarını yıkama su ihtiyaçları sondaj yaparak su sondaj kuyularından temin ediyoruz. Ortalama 180-270 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa sistemi sayesinde çıkarılmaktadır. Su sondajından çıkarılan su, su depolarında muhafaza edilerek hidrofor yardımıyla istenilen yere transfer edilmektedir. İhtiyaç halinde kuyu suları arıtılarak içme suyu olarak kullanılabilir. Firmamız su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin satış servis ve bakım işlerinide yapmaktadır. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir. Hidrofor servisimizde 0,55kw dan 75 kw ye kadar tüm hidrofor tipleri ve markalarına özel servis hizmeti sağlanmaktadır.

Ataşehir Atık Su Foseptik ve Drenaj Pompaları Servisi

Yeni imar planlarına göre yapılan konut ve işyerlerinde eksi kodda kalan daire, ofis, depoların atık su ve Foseptik gideri belediyenin atık su hattından düşük seviyede kaldığından atık su ve foseptiğin dalgıç pompa vasıtasıyla atılması gerekmektedir. Firmamız Ataşehir ilçesinde atık su pompaları, Foseptik pompaları ve drenaj pompalarının bakım onarımlarını yapmaktadır. Atık su pompalarında ucuz eve çin malı dalgıç pompa kullanmak ileriki dönemde sizi zor durumda bırakacaktır. Firmamız Amerikan, Alman, İtalyan malı dalgıç pompa kullanarak uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemler kurmaktadır. Atık su pompa uygulamalarından önce yerinde keşif çalışması yapılıp ihtiyaca uygun vortex fanlı pompa, parçalayıcı bıçaklı pompa, öğütücülü dalgıç pompalardan hangisinin sorunsuz çalışacağı tespit edilmeli ve endüstriyel tip pompalar kullanılmalıdır.

Ataşehir Pompa Servisi, Ataşehir Dalgıç Pompa Servisi, Ataşehir Hidrofor Servisi, Ataşehir Kuyu Temizliği, Ataşehir Kuyu Bakımı, Ataşehir Sondaj, Ataşehir Su Sondajı, Ataşehir Su Kuyusu, Ataşehir Artezyen Kuyusu