logo

KADIKÖY DALGIÇ POMPA

Kadıköy Dalgıç Pompa Servisi; Kadıköy Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Kadıköy Hidrofor Servisi;
Kadıköy Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Kadıköy Kuyu Temizliği;
Kadıköy Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Kadıköy Su Sondajı;
Kadıköy Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu,

Kadıköy Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız. Ücretsiz keşif ve mühendislik hizmetlerimizden yararlanmak için 0216 505 07 06 nolu telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Kadıköy ve mahallelerinde havalı ve çamurlu sondaj teknikleri ile 400 metre derinliğe kadar ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Yeraltı suları su kalitesi çok değişkendir. Kadıköy’de ’de bazı alanlar su sondajı bakımından çalışmaya kapalıdır. Su rezervlerin düzenli kullanılması bakımından koruma altına alınmıştır. E5 Metro çalışmaları yüzünden birçok su kuyusu iptal edilmiştir yer altı su kanallarının yön değiştirmesinden dolayı onlarca kuyu susuz kalmıştır. Özellikle akaryakıt istasyonları, konut projeleri genel sulama suyu ihtiyaçlarını, su sondaj kuyularından temin ediyoruz. Kadıköy bölgesinde su kuyularından elde edilen tatsız kokusuz ve berraktır kalitesi yüksektir. Kuyu temizliği 2 yılda bir yapılabilir. Kadıköy Fikirtepe bölgesinde bulunan sitelerin neredeyse tamamı kullanım suyu ve bahçe sulama sularını su sondajı vasıtasıyla yeraltı su kaynaklarından karşılamaktadır. Kadıköy Göztepe de bilinen iki adet artezyen kuyusu vardır ve halen su vermeye devam etmektedir. Ortalama 100-250 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa ile sayesinde çıkarılmaktadır. Su kuyusundan çıkarılan su, su depolarında muhafaza edilerek hidrofor yardımıyla istenilen yere sevk edilir. İhtiyaç halinde kuyu suları arıtılarak içme suyu olarak kullanılabilir. Firmamız Su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin bakım onarım işlerinide yapmaktadır. Tam otomatik dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri sayesinde teknik bir personele ihyitac duymadan bahçe sulama işlemlerini kendiniz halledebilirsiniz. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir.

 

Kadıköy Atık Su Foseptik ve Drenaj Pompaları Servisi

Kadıköy bulunduğu mevki bakımından dolayı İstanbul en hareketli semtlerinden biridir. İstanbul ilk kentsel dönüşüm bölgesi olmasından kaynaklı konut şantiyeleri hızla artmış hafriyat yapılan bölgelerinde biriken temel drenaj suları drenaj pompaları yardımıyla şantiyeden uzaklaştırılmaktadır. Şu an Türkiye’nin en çok drenaj pompasının çalıştığı semt Fikirtepedir.Şantiyeler Atık su ve Foseptik giderini belediyenin atık su hattına ulaştırmak için atık su pompası ve Foseptik pompası kullanır. Firmamız Kadıköy bölgesinde ağıt hizmet tipi drenaj pompalarının satışı servisi ve kurulumu ile ilgili profesyonel hizmet vermektedir. Firmamız Amerikan, Alman, İtalyan malı dalgıç pompa kullanarak uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemler kurmaktadır. Arızalı drenaj dalgıç pompalarınız 1 gün içeresinde onarılarak çalışır vaziyette teslim edilir. Atık su pompa uygulamalarından önce yerinde keşif çalışması yapılıp ihtiyaca uygun vortex fanlı pompa, parçalayıcı bıçaklı pompa, öğütücülü dalgıç pompalardan hangisinin sorunsuz çalışacağı tespit edilmeli ve endüstriyel tip pompalar kullanılmalıdır. Kadıköy Hidrofor servisimizde 0,55kw dan 45 kW ye kadar tüm kullanım suyu hidroforu ve yangın pompalarına özel servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kadıköy Pompa Servisi, Kadıköy Dalgıç Pompa Servisi, Kadıköy Hidrofor Servisi, Kadıköy Kuyu Temizliği, Kadıköy Kuyu Bakımı, Kadıköy Sondaj, Kadıköy Su Sondajı, Kadıköy Su Kuyusu, Kadıköy Artezyen Kuyusu