logo

KARTAL DALGIÇ POMPA

Kartal Dalgıç Pompa Servisi; Kartal Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Kartal Hidrofor Servisi;
Kartal Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Kartal Kuyu Temizliği;
Kartal Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Kartal Su Sondajı;
Kartal Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu,

Kartal Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız. Ücretsiz keşif ve mühendislik hizmetlerimizden yararlanmak için 0216 505 07 06 nolu telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kartal Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Kartal ilçesi ve mahallelerinde havalı sondaj ve çamurlu sondaj teknikleri ile 700 metre derinliğe kadar ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Yeraltı suları su kalitesi çok kaliteli kuyu suları berrak ve tortusuzdur. En kaliteli su Yakacık ve Esentepe mahallelerinde çıkmaktadır. Kuyu temizliğini kirlenmeyi tespit ettiğiniz zamanlarda yaptırabilirsiniz. Kartal da bazı alanlar su sondajı bakımından çalışmaya kapalıdır. Su rezervinin kontrol altına alınabilmesi için bazı bölgelerde su sondaj çalışması yapmak yasaktır. Su rezervlerin düzenli kullanılması bakımından koruma altına alınmıştır. E5 Kadıköy Metro çalışmaları yüzünden birçok su kuyusu iptal edilmiştir yer altı su kanallarının yön değiştirmesinden dolayı onlarca kuyu susuz kalmıştır. Özellikle akaryakıt istasyonları ve konut projelerinde genel sulama suyu ihtiyaçlarını, su sondaj kuyularından temin ediyoruz. Kartal bölgesinde su kuyularından elde edilen tatsız kokusuz ve berraktır çok yüksektir. İstanbullun en yüksek tepesi Aydos tepesinin beslediği sayısız yer altı su akiferi mevcuttur. Geçmişten günümüze Yakacık bölgesinde birçok içme suyu dolumu ve satışı yapan firma mevcuttur. Kartal ve mahallelerinde çeşme vardır bu çeşmeler artezyen kuyulardan beslenmektedir. Aydos çeşme durağında yaklaşık 30 sene önce yapılan çeşme halen su vermektedir. Anadolu Adalet Sarayı bahçesinde 180 metre derinlikte su sondaj kuyumuz bulunmaktadır ve kuyu içerisinde İtalyan dalgıç pompa sistemi çalışmaktadır. Ortalama 80-250 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa ile sayesinde çıkarılmaktadır. Yaptığımız en derin su kuyusu 350 metre derinlikte Aydos tepesindedir. Yeraltından çıkarılan su, su depolarında muhafaza edilerek hidrofor yardımıyla istenilen yere sevk edilir. Kuyu suları arıtılarak içme suyu olarak kullanılabilir. Firmamız Su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin bakım onarım işlerinide yapmaktadır. Tam otomatik dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri sayesinde sulama işlemlerini kolayca halledebilirsiniz. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir.

 

Kartal Atık Su Foseptik ve Drenaj Pompaları Servisi

Kartal İstanbul en eski ve hareketli semtlerinden biridir. Deniz yolu tren yolu ve havayolu trafiğinin ortasında olmasından dolayı hızla büyümektedir. Türkiye’nin en lüks konut projeleri burada yer almaktadır. Kentsel dönüşüm bölgesi olmasından kaynaklı konut şantiyeleri hızla artmış hafriyat yapılan bölgelerinde biriken temel drenaj suları drenaj pompaları yardımıyla şantiyeden uzaklaştırılmaktadır. Şantiyeler Atık su ve Foseptik giderini belediyenin atık su hattına ulaştırmak için atık su pompası ve Foseptik pompası kullanır. Firmamız Kartal bölgesinde ağıt hizmet tipi drenaj pompalarının satışı servisi ve kurulumu ile ilgili profesyonel hizmet vermektedir. Firmamız Amerikan, Alman, İtalyan malı dalgıç pompa kullanarak uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemler kurmaktadır. Arızalı drenaj dalgıç pompalarınız 1 gün içeresinde onarılarak çalışır vaziyette teslim edilir. Atık su pompa uygulamalarından önce yerinde keşif çalışması yapılıp ihtiyaca uygun vortex fanlı pompa, parçalayıcı bıçaklı pompa, öğütücülü dalgıç pompalardan hangisinin sorunsuz çalışacağı tespit edilmeli ve endüstriyel tip pompalar kullanılmalıdır.


Kartal Hidrofor servisimizde 0,55kw dan 45 kw ye kadar tüm kullanım suyu hidroforu ve yangın pompalarına özel servis hizmeti sağlanmaktadır. Firmamızdan aldığınız tüm hidrofor grupları iki yıl garantilidir.

 

Kartal Pompa Servisi, Kartal Dalgıç Pompa Servisi, Kartal Hidrofor Servisi, Kartal Kuyu Temizliği, Kartal Kuyu Bakımı, Kartal Sondaj, Kartal Su Sondajı, Kartal Su Kuyusu, Kartal Artezyen Kuyusu