logo

MALTEPE DALGIÇ POMPA

Maltepe Dalgıç Pompa Servisi; Maltepe Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Maltepe Hidrofor Servisi;
Maltepe Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Maltepe Kuyu Temizliği;
Maltepe Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Maltepe Su Sondajı;
Maltepe Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu,

Maltepe Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız. Ücretsiz keşif ve mühendislik hizmetlerimizden yararlanmak için 0216 505 07 06 nolu telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Maltepe Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Maltepe ilçesi ve mahallelerinde havalı sondaj ile 500 metre derinliğe kadar ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Yeraltı suları su kalitesi çok yüksek olmasına karşın mevsimsel değişiklik gözlenmektedir. En kaliteli su Başı büyük mahallesinde çıkmaktadır. Mevcut su kuyunuzu ve yeni yaptırdığınız su sondaj kuyularını her yıl temizletmelisiniz. Kuyu temizliğini firmamıza yaptırabilirsiniz. Maltepe’de  bazı alanlar su sondajı bakımından çalışmaya kapalıdır. Su rezervinin kontrol altına alınabilmesi için bazı bölgelerde su sondaj çalışması yapmak yasaktır. Su rezervlerin düzenli kullanılması bakımından koruma altına alınmıştır. E5 Kadıköy Metro çalışmaları yüzünden birçok su kuyusu iptal edilmiştir yer altı su kanallarının yön değiştirmesinden dolayı onlarca kuyu susuz kalmıştır. Özellikle akaryakıt istasyonları ve konut projelerinde genel sulama suyu ihtiyaçlarını, su sondaj kuyularından temin ediyoruz. Başı büyük mahallesinin büyük bölümü ormanlarla kaplıdır ve yeraltı suları bakımından zengindir. Su kuyularından elde edilen sular genellikle sulama amaçlı kullanılmaktadır. Sayısız yer altı su akiferi mevcuttur. Başı büyük mahallesinde birçok içme suyu dolumu ve satışı yapan firma mevcuttur. Maltepe ve mahallelerinde çeşme vardır bu çeşmeler artezyen kuyulardan beslenmektedir. Başı büyük çarşı durağında yaklaşık 50 sene önce yapılan çeşme halen su vermektedir. Maltepe ilçesindeki su sondajı kuyularımız ortalama 180 metre derinliktedir. Ortalama 80-250 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa ile sayesinde çıkarılmaktadır. Yaptığımız en derin su kuyusu 280 metre derinlikte Altay çeşme mahallesindedir. Yeraltından çıkarılan su, su depolarında muhafaza edilerek hidrofor yardımıyla istenilen yere sevk edilir. Kuyu suları arıtılarak içme suyu olarak kullanılabilir. Firmamız Su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin bakım onarım işlerinide yapmaktadır. Derin kuyu Dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri sayesinde sulama işlemlerini kolayca halledebilirsiniz. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir.

 

Maltepe Atık Su ve Drenaj Pompası Servisi

Maltepe genellikle konut projelerinin hızla büyüdüğü ilçemizdir. Türkiye’nin büyük ve lüks konut projeleri burada yer almaktadır. Kentsel dönüşüm bölgesi olmasından kaynaklı konut şantiyeleri hızla artmış hafriyat yapılan bölgelerinde biriken temel drenaj suları drenaj pompaları yardımıyla şantiyeden uzaklaştırılmaktadır. Özellikle Fındıklı mahallesinin arazisinin engebeli olmasından kaynaklı kod farklı atık su hatlarında zorlukların yaşanmasına neden olmuştur. Konutların bodrum katlarında yağmurlu havalarda su baskınları yaşanmaktadır. Atık su ve Foseptik giderini belediyenin atık su hattına ulaştırmak için atık su pompası ve Foseptik pompası kullanılır. Firmamız Maltepe bölgesinde ağıt hizmet tipi drenaj pompalarının satışı servisi ve kurulumu ile ilgili profesyonel hizmet vermektedir. Bodrum katlarda su baskınlarından etkilenmemek için  Amerikan, Alman, İtalyan malı dalgıç pompa sistemleri kullanmalısınız. Arızalı drenaj dalgıç pompalarınız 1 gün içeresinde onarılarak çalışır vaziyette teslim edilir. Atık su pompa uygulamalarından önce yerinde keşif çalışması yapılıp ihtiyaca uygun vortex fanlı pompa, parçalayıcı bıçaklı pompa, öğütücülü dalgıç pompalardan hangisinin sorunsuz çalışacağı tespit edilmeli ve endüstriyel tip pompalar kullanılmalıdır.

Maltepe Hidrofor Servisi

 Maltepe Hidrofor servisimizde 0,55kw dan 45 kw ye kadar tüm kullanım suyu hidroforu ve yangın pompalarına özel servis hizmeti sağlanmaktadır. Tek pompalı veya çift pompalı hidrofor sistemlerinde Yaşanan montaj hatalarından etkilenmemek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Maltepe bölgesinde en çok tercih edilen hidrofor markası Wilo dur.

Maltepe Pompa Servisi, Maltepe Dalgıç Pompa Servisi, Maltepe Hidrofor Servisi, Maltepe Kuyu Temizliği, Maltepe Kuyu Bakımı, Maltepe Sondaj, Maltepe Su Sondajı, Maltepe Su Kuyusu, Maltepe Artezyen Kuyusu