logo

Adalar Hidrofor Servisi ve Hidrofor Tamiri

HİDROFOR NEDİR

Hidrofor şebeke suyu basıncının yeterli olmadığı durumlarda basıncın artırılmasında veya şebekedeki suyun komple kesik olması halinde su deposunda depolanan suyu emerek sisteme basan genleşme tankı, basınç şalteri, seviye flatörü, beş yollu t ve çekvalf ile akuple edilmiş pompalardır.

HİDROFOR NERELERDE KULLANILIR
Hidrofor konutlar, villalar, siteler, okullar, apartmanlar, iş merkezleri, akaryakıt istasyonları, otellerde basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılmaktadır. Hidrofor su kaynaklarının düzensiz ve yetersiz oluşu bazen mecburiyetten bazende konfor amaçlı tercih edilmektedir. Hidroforlar İhtiyaca uygun debi-basınçta sürekli ve konforlu su sağlamak için kullanılmaktadır. Adalar Hidrofor Servisi olarak her marka ve model hidrofora orijinal yedek parça ile garantili hizmet sunmaktayız. Adalar Hidrofor Tamiri işlerinizde müşterilerimizin şikayetini dinleyen arızanın giderilmesi için zaman kısıtlaması olmadan özveriyle çalışan deneyimli ustalarımız uygun fiyat ve esnek çalışma saatlerimizle en iyi hidrofor servisi olmak için çalışıyoruz.

                             
HİDROFOR HANGİ PARÇALARDAN OLUŞUR

1-Pompa: Elektrik motorundan alınan mekanik enerjiyi pompa içinden geçen sıvıya aktaran elektromekanik ürünlerdir.

2-Genleşme Tankı: İçerisinde bulundurduğu basınçlı hava yardımıyla pompanın düzenli çalışmasını sağlar, pompanın şalt sayısını ayarlayarak pompanın ömrünü uzatır.

3-Hidrofor Basınç Şalteri: Hidrofor sistemi ve şebeke su hattında oluşan basıncı ölçerek hidroforun çalışması ve durması için gerekli olan basıncın ayarlandığı elektromekanik üründür.

4-Hidrofor Kontrol Panosu: Hidrofor sisteminin güvenli ve sıralı çalışması için gerekli olan üründür. İki, üç, dört pompalı hidrofor sistemlerinde su ihtiyacına göre hangi pompanın çalışıp hangisinin dinleneceğini belirler veya tamamının aynı anda çalıştırır. Elektrik panosu içerisinde, hidrofor motorunun amperine göre motor koruma rölesi, otomat, kontaktör, termik röle bulunmaktadır.

5-Manometre: Hidrofor sistemi ve şebeke su hattındaki basıncı ölçen üründür.

6-Beş Yollu Vana: Pompa, genleşme tankı, manometre, basınç şalteri ve flex hortumun birbirine bağlanmasını sağlayan ortak üründür.

7-Bağlantı Flex Hortum: Hidrofor ile genleşme tankının birbirine bağlanmasını sağlayan yüksek mukavemetli dışı çelik örgülü kauçuk hortum.

Adalar hidrofor servisi, hidrofor tamiri ve montajı, hidrofor arıza tespiti, genleşme tankı, bakım, onarım, değişim işlerinizde uygun fiyat ve deneyimli usta personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.


dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi
Copyright © 2017 - dalgicpompaservisi.com - Tüm Hakları Saklıdır.
dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi