logo

Dalgıç Pompa Bakımı

Dalgıç Pompa Bakımı ;Dalgıç pompa servisi olarak  devreye alma, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız.


Dalgıç Pompa Uygulamaları ve Montajı

Farklı marka ve ürün gruplarına hizmet veren dalgıç pompa sistemleri ihtiyaclarınıza uygun dalgıç pompa tipini seçerek müşterilerinin bu konuda olanihtiyaçlarını karşılamaktadır. Geniş ürün yelpazesi, muhtemel bir uygulama içinmodel sunmakta, dalgıç pompa problemlerine en uygun ve en ekonomik çözümlerigetirmektedir.


Dalgıç pompa servisi acildurumlar ve profesyonel  çalışma koşulları için tasarlanmış özel vefarklı pompa sistemlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Dalgıç pompalar, kontrol panolaru ve tesisat sistemiyle birlikte  bütün olarak kabul edilmelidir.Bu sistemin bütün elemanlarının kalitesi ve yeterliliği, sorunsuz bir işletimiçin şarttır. Bu nedenle firmamız, dalgıç pompa uygulamalarında, keşif,projelendirme, montaj, satış sonrası servisi ile bir bütün olarak hizmetveren,konusunda uzman servis elemanları aracılığıyla son kullanıcıyaulaşmaktadır. Firmamız garanti ve servis hizmetlerini sistemin bütünü içinvermekte, verimli bir uzun dönemli çalışma sağlayabilmek için; pompa temini,kuyuya montaj ve uygulama sorumluluğunu bir bütün olarak değerlendirmektedir.

İşletmeye alma

Dalgıç pompa servisi profesyonel pompa sistemlerinizin sorunsuz olarak çalışabilmesi için müşterilerimize işletmeye alma hizmeti sunmaktayız.


Bakım ve Onarım

İşletmeye alma prosedürü doğru olarak tamamlanmış ürünlerimize garanti süresince ve sonrasında her türlü satış sonrası hizmeti verilmektedir.

İşletmeye alma hizmetini gerçekleştirmiş olan kuruluşumuz,hizmet verdiği müşterisinin “Garanti ve Satış Sonrası Hizmetlerinden” sorumluve yetkili duruma gelmektedir. Dolayısıyla müşterilerimizin herhangi bir hizmetgereksinimi olduğunda, önce ürününü işletmeye almış olan kuruluşumuzabaşvurması gerekir. Birçok ürünümüzün kullanıldığı kapsamlı uygulamalarda,müşterilerimizle yaptığımız “Periyodik Servis Hizmeti Sözleşmesi” çok olumluolmakta ve bu hizmet, müşterilerimize işletim emniyetinin sağlanmasının yanısıra, önemli boyutlarda işletim ekonomisi de getirmektedir.

Satışı yapılan ürünlerimizin uygulama alanında nasılyerleştirileceği, diğer tesisat ekipmanlarıyla nasıl ilişkilendirileceği,kullanılacak boru, armatür, bağlantı elemanı, elektrik kabloları vb. ekipmanınseçimi gibi konularda danışmanlık yapmak ve hatta bu ürünlerin tesisat montajıyapılırken başında durarak bir nevi kontrolörlük yapmak süpervizörlükhizmetinin kapsamını oluşturmaktadır.

Servisimizde dalgıç pompaların uzun süre ilk günkü gibi performanslı çalışmasını sağlamak için orijinal yedek parça kullanılmaktadır. 

 Dalgıç pompaların yerinde montajı, bakım ve onarımhizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç talepleri doğrultusunda ve gereken herdurumda teknik servis personelimiz tarafından sağlanmaktadır.


1. Satış Öncesi Servis Hizmetleri

Dalgıç pompa satın alımından önce gerekli ihtiyaçların belirlenmesinde müşterilerimize danışmanlıkve keşif hizmeti verilir. Satış temsilcilerinin yönlendirmesiyle, uzman teknikpersonelimiz tarafından gerekli incelemeler yapılır ve detaylı teklif olaraktarafınıza yazılı olarak iletilir.


2. Satış Sonrası Servis Hizmetlerimiz

Satış sırasında verdiğimiz taahhütlere sadık kalarak dalgıçpompaların montajları yapılır, bakım ve arıza ihtimalleri konusunda bilgiverilir,sistem sorunsuz çalışır vaziyette teslim edilir.


3-Dalgıç pompa garantisi :Garanti süresince kullanım,elektrik tesisat hataları ve kuyu içi kirliliğe bağlı oluşan arızalar hariç tümmekanik arızalar için bedelsiz olarak servis hizmeti vermek ve yedek parçatemin etmek.

 

4-Bakım ve Onarım; Garanti süreleri dolmuşdalgıç pompaların, arızalarına müdahale, periyodik bakımlarının yapılmasıyetkili teknik servis ekibimiz tarafından verilen hizmetleri kapsar. Periyodikbakımlar üretici firmaların belirlediği esaslar doğrultusunda yapılır.


5-Garanti Dışı / Sözleşme Dışı Servis Hizmetleri; GarantiSüresi dolmuş ve bakım sözleşmesi bulunmayan dalgıç pompalara ücreti karşılığıverdiğimiz hizmetlerdir.

Etiket Kelimeler: dalgıç motor, dalgıç pompa bakımı, dalgıç pompa ustası, dalgıç pompa tamiri, dalgıç pompa montajı, dalgıç motor sarımı, dalgıç motor, dalgıç motor servisi, istanbul dalgıç motor servisi, dalgıç pompa yedek parça, dalgıç pompa kablosu, dalgıç pompa çarkı, dalgıç pompa fanı,dalgıç pompa servisi

dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi
Copyright © 2017 - dalgicpompaservisi.com - Tüm Hakları Saklıdır.
web tasarım
dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi