logo

BAKIRKÖY DALGIÇ POMPA

Bakırköy Dalgıç Pompa Servisi; Bakırköy Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Bakırköy Hidrofor Servisi;
Bakırköy Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Bakırköy Kuyu Temizliği;
Bakırköy Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Bakırköy Su Sondajı;
Bakırköy Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu,

Bakırköy Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız.

Bakırköy Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Bakırköy semti mahallelerinde  havalı ve çamurlu sondaj teknikleri ile 500 metre derinliğe kadar ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Yeraltı suları su kalitesi çok değişkendir. Bakırköy ’de özellikle müstakil evlerin, belediye alanlarının, konut projelerinin sulama suyu ihtiyaçlarını, sondaj yaparak su sondaj kuyularından temin ediyoruz. Bazı villa tipi sitelerinin su kuyuları birbirine çok yakın olduğundan su 150 metre ile 250 metre derinlikten elde edilmektedir. Açılan kuyulardan gelen yer altı suların özellikleri mevsimden mevsime göre değişiklik gösterdiği için her yıl yaptıracağınız düzenli kuyu temizliği sayesinde bu kirlilikten etkilenmezsiniz. Bakırköy’de bulunan sitelerin neredeyse tamamı kullanım suyu ve bahçe sulama sularını su sondajı vasıtasıyla yeraltı su kaynaklarından karşılamaktadır. Bakırköy de birçok artezyen kuyusu vardır. Ortalama 100-250 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa ile sayesinde çıkarılmaktadır. Su kuyusundan çıkarılan su, su depolarında veya havuzlarda muhafaza edilerek hidrofor yardımıyla istenilen yere basılır. İhtiyaç halinde kuyu suları arıtılarak içme suyu olarak kullanılabilir. Birçok site ve bağımsız konut yer altı sularını arıtarak içme ve kullanma suyu olarak evlerinde kullanmaktadır. Firmamız Su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin bakım onarım işlerini de yapmaktadır. Tam otomatik dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri sayesinde teknik bir personele ihtiyaç duymadan bahçe sulama işlemlerini kendiniz halledebilirsiniz. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir.

Bakırköy Atık Su Foseptik ve Drenaj Pompaları Servisi

Son zamanlarda artan yerleşim yerleri ve nüfus yoğunluğu ile  Bakırköy müstakil bahçeli evlerin ve çoğunlukla sitelerin yoğun olarak yer aldığı bir yerleşim yeridir. Bireysel olarak drenaj ,atık su ve Foseptik kuyu kullanımları mevcuttur. Atık su ve Foseptik giderini belediyenin atık su hattına ulaştırmak için atık su ve Foseptik dalgıç pompalar kullanılır. Firmamız Bakırköy ilçesi, mahallelerinde atık su pompaları, Foseptik pompaları ve drenaj pompalarının bakım onarımlarını yapmaktadır. Atık su pompalarında maliyet açısından uygun olsun diye çin malı dalgıç pompa kullanmak ileriki dönemde sizi zor durumda bırakacaktır. Firmamız Amerikan, Alman, İtalyan malı dalgıç pompa kullanarak uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemler kurmaktadır. Atık su pompa uygulamalarından önce yerinde keşif çalışması yapılıp ihtiyaca uygun vortex fanlı pompa, parçalayıcı bıçaklı pompa, öğütücülü dalgıç pompalardan hangisinin sorunsuz çalışacağı tespit edilmeli ve endüstriyel tip pompalar kullanılmalıdır. Bakırköy en çok tercih edilen hidrofor markası Wilo dur. Bakırköy Hidrofor servisimizde 0,55kw dan 75 kw ye kadar tüm hidrofor tipleri ve markalarına özel servis hizmeti sağlanmaktadır.

Bakırköy Dalgıç Pompa, Bakırköy Dalgıç Pompa Servisi, Bakırköy Dalgıç Pompa Tamiri, Bakırköy Kuyu Temizliği, Bakırköy Kuyu Bakımı, Bakırköy Sondaj, Bakırköy Su Sondajı, Bakırköy Su Kuyusu, Bakırköy Artezyen Kuyusu, Bakırköy Dalgıç Pompa Tamiri, Bakırköy Dalgıç Pompa Fiyatları