logo

BAŞAKŞEHİR DALGIÇ POMPA

Başakşehir Dalgıç Pompa Servisi; Başakşehir Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Başa
kşehir Hidrofor Servisi; Başakşehir Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Başakşehir Kuyu Temizliği;
Başakşehir Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Başakşehir Su Sondajı;
Başakşehir Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu.

Şamlar Köyü Dalgıç Pompa Servisi,  Şamlar Köyü Hidrofor Servisi,  Şamlar Köyü Kuyu Temizliği,  Şamlar Köyü Su Sondajı.Başakşehir Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız.

 Başakşehir Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Başakşehir semti mahallelerinde havalı ve çamurlu sondaj teknikleri ile 500 metre derinliğe kadar ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Yeraltı suları su kalitesi çok değişkendir. Başakşehir ’de özellikle çok daireli sitelerin, belediye alanlarının, konut projelerinin sulama suyu ihtiyaçlarını, sondaj yaparak su sondaj kuyularından temin ediyoruz. Bazı villa tipi sitelerinin ve çok daireli sitelerin su kuyuları birbirine çok yakın olduğundan su 150 metre ile 250 metre derinlikten elde edilmektedir. Başakşehir bölgesinde su kuyularından elde edilen suların kum kil mil ve çamur oranı yüksektir. Her yıl yaptıracağınız düzenli kuyu temizliği sayesinde bu kirlilikten etkilenmezsiniz. Başakşehir’de bulunan sitelerin neredeyse tamamı kullanım suyu ve bahçe sulama sularını su sondajı vasıtasıyla yeraltı su kaynaklarından karşılamaktadır. Başakşehir de birçok artezyen kuyusu vardır. Ortalama 100-250 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa ile sayesinde çıkarılmaktadır. Su kuyusundan çıkarılan su, su depolarında veya havuzlarda muhafaza edilerek hidrofor yardımıyla istenilen yere basılır. İhtiyaç halinde kuyu suları arıtılarak içme suyu olarak kullanılabilir. Birçok site ve bağımsız konut yer altı sularını arıtarak içme ve kullanma suyu olarak evlerinde kullanmaktadır. Firmamız Su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin bakım onarım işlerinide yapmaktadır. Tam otomatik dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri sayesinde teknik bir personele ihyitac duymadan bahçe sulama işlemlerini kendiniz halledebilirsiniz. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir.

Başakşehir Atık Su Foseptik ve Drenaj Pompaları Servisi

Başakşehir son dönemde siteleşmeye başladığından nüfus artışı yüksek olan bir yerleşim yeridir. Ayrı ayrı drenaj ,atık su ve Foseptik kuyu kullanımları mevcuttur. Atık su ve Foseptik giderini belediyenin atık su hattına ulaştırmak için atık su ve Foseptik dalgıç pompalar kullanılır. Firmamız Başakşehir ilçesi, mahallelerinde atık su pompaları, Foseptik pompaları ve drenaj pompalarının bakım onarımlarını yapmaktadır. Atık su pompalarında maliyet açısından uygun olsun diye çin malı dalgıç pompa kullanmak ileriki dönemde sizi zor durumda bırakacaktır. Firmamız Amerikan, Alman, İtalyan malı dalgıç pompa kullanarak uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemler kurmaktadır. Atık su pompa uygulamalarından önce yerinde keşif çalışması yapılıp ihtiyaca uygun vortex fanlı pompa, parçalayıcı bıçaklı pompa, öğütücülü dalgıç pompalardan hangisinin sorunsuz çalışacağı tespit edilmeli ve endüstriyel tip pompalar kullanılmalıdır. Başakşehir en çok tercih edilen hidrofor markası Wilo dur. Başakşehir Hidrofor servisimizde 0,55kw dan 75 kw ye kadar tüm hidrofor tipleri ve markalarına özel servis hizmeti sağlanmaktadır.

Başakşehir Dalgıç Pompa, Başakşehir Dalgıç Pompa Servisi, Başakşehir Dalgıç Pompa Tamiri, Başakşehir Kuyu Temizliği, Başakşehir Kuyu Bakımı, Başakşehir Sondaj, Başakşehir Su Sondajı, Başakşehir Su Kuyusu, Başakşehir Artezyen Kuyusu, Başakşehir Dalgıç Pompa Tamiri, Başakşehir Dalgıç Pompa Fiyatları