logo

BAYRAMPAŞA DALGIÇ POMPA

Bayrampaşa Dalgıç Pompa Servisi; Bayrampaşa Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Bayrampaşa Hidrofor Servisi;
Bayrampaşa Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Bayrampaşa Kuyu Temizliği;
Bayrampaşa Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Bayrampaşa Su Sondajı;
Bayrampaşa Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu,

Bayrampaşa Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız.

 Bayrampaşa Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Bayrampaşa semti mahalleleri ve köylerinde jeolojik havalı ve çamurlu sondaj teknikleri ile 500 metre derinliğe kadar ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Yeraltı suları su kalitesi çok değişkendir. Bayrampaşa’da özellikle müstakil evlerin, belediye alanlarının, konut projelerinin sulama suyu ihtiyaçlarını, sondaj yaparak su sondaj kuyularından temin ediyoruz. Bazı müstakil evlerin, bahçesinde tarımla uğraşan evlerin su kuyuları birbirine çok yakın olduğundan su 150 metre ile 250 metre derinlikten elde edilmektedir. Bayrampaşa bölgesinde su kuyularından elde edilen suların kum kil mil ve çamur oranı yüksektir. Her yıl yaptıracağınız düzenli kuyu temizliği sayesinde bu kirlilikten etkilenmezsiniz. Bayrampaşa’da bulunan sitelerin neredeyse tamamı kullanım suyu ve bahçe sulama sularını su sondajı vasıtasıyla yeraltı su kaynaklarından karşılamaktadır. Bayrampaşa da birçok artezyen kuyusu vardır. Ortalama 100-250 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa ile sayesinde çıkarılmaktadır. Su kuyusundan çıkarılan su, su depolarında veya havuzlarda muhafaza edilerek hidrofor pompa yardımıyla istenilen yere basılır. İhtiyaç halinde kuyu suları arıtılarak içme suyu olarak kullanılabilir. Birçok site ve bağımsız konut yer altı sularını arıtarak içme ve kullanma suyu olarak evlerinde kullanmaktadır. Firmamız Su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin bakım onarım işlerini de yapmaktadır. Tam otomatik dalgıç pompa ve hidrofor pompa sistemleri sayesinde teknik bir personele ihtiyaç duymadan bahçe sulama işlemlerini kendiniz halledebilirsiniz. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir.

Bayrampaşa Atık Su Foseptik ve Drenaj Pompaları Servisi

Son zamanlarda artan sanayileşme ve buna bağlı olarak artan nüfus göçü ile Bayrampaşa da nüfus ve müstakil ev oranları zaman geçtikçe artmaktadır. Bireysel olarak drenaj ,atık su ve Foseptik kuyu kullanımları mevcuttur. Atık su ve Foseptik giderini belediyenin atık su hattına ulaştırmak için atık su ve Foseptik dalgıç pompalar kullanılır. Firmamız Bayrampaşa ilçesi, mahalleleri ve köylerinde atık su pompaları, Foseptik pompaları ve drenaj pompalarının bakım onarımlarını yapmaktadır. Atık su pompalarında maliyet açısından uygun olsun diye çin malı dalgıç pompa kullanmak ileriki dönemde sizi zor durumda bırakacaktır. Firmamız Amerikan, Alman, İtalyan malı dalgıç pompa kullanarak uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemler kurmaktadır. Atık su pompa uygulamalarından önce yerinde keşif çalışması yapılıp ihtiyaca uygun vortex fanlı pompa, parçalayıcı bıçaklı pompa, öğütücülü dalgıç pompalardan hangisinin sorunsuz çalışacağı tespit edilmeli ve buna göre seçilen endüstriyel tip pompalar kullanılmalıdır. Bayrampaşa en çok tercih edilen hidrofor markası Wilo dur. Bayrampaşa Hidrofor servisimizde 0,55kw dan 75 kw ye kadar tüm hidrofor tipleri ve bünyesinde bulundurduğu markalarına özel servis hizmeti sağlanmaktadır.

Bayrampaşa Dalgıç Pompa, Bayrampaşa Dalgıç Pompa Servisi, Bayrampaşa Dalgıç Pompa Tamiri, Bayrampaşa Kuyu Temizliği, Bayrampaşa Kuyu Bakımı, Bayrampaşa Sondaj, Bayrampaşa Su Sondajı, Bayrampaşa Su Kuyusu, Bayrampaşa Artezyen Kuyusu, Bayrampaşa Dalgıç Pompa Tamiri, Bayrampaşa Dalgıç Pompa Fiyatları