logo

BEYOĞLU DALGIÇ POMPA

Beyoğlu Dalgıç Pompa Servisi; Beyoğlu Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Beyoğlu Hidrofor Servisi; Beyoğlu Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Beyoğlu Kuyu Temizliği;
Beyoğlu Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Beyoğlu Su Sondajı;
Beyoğlu Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu,

Beyoğlu Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız.

Beyoğlu Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Beyoğlu semti İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biridir ve Beyoğlunda birçok otel, iş merkezi, villa, rezidans ve siteler varıdır bu yüzden su ihtiyacı gerek havuz gerek bahçe sulaması ya da kullanma suyu olarak da su ihtiyacı çok fazladır. Su ihtiyacı doğrultusunda havalı ve çamurlu sondaj teknikleri ile 500 metre derinliğe kadar ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Yeraltı suların su kalitesi çok değişkendir. Beyoğlun da özellikle otellerin, villaların, müstakil evlerin, belediye alanlarının, konut projelerinin sulama suyu ihtiyaçlarını, sondaj yaparak su sondaj kuyularından temin ediyoruz. Bazı iş merkezi ve otellerin su kuyuları birbirine çok yakın olduğundan su 150 metre ile 250 metre derinlikten elde edilmektedir. Beyoğlu da birçok artezyen kuyusu vardır. Ortalama 100-250 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa ile sayesinde çıkarılmaktadır. Su kuyusundan çıkarılan su, su depolarında veya havuzlarda muhafaza edilerek hidrofor yardımıyla istenilen yere basılır. İhtiyaç halinde kuyu suları arıtılarak içme suyu olarak kullanılabilir. Birçok site, otel, bağımsız konut ve rezidanslar yer altı sularını arıtarak içme ve kullanma suyu olarak evlerinde kullanmaktadır. Firmamız Su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin bakım onarım işlerini de yapmaktadır. Tam otomatik dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri sayesinde teknik bir personele ihtiyaç duymadan bahçe sulama işlemlerini kendiniz halledebilirsiniz. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir.

Beyoğlu Atık Su Foseptik ve Drenaj Pompaları Servisi

Otel, iş merkezi, villa, rezidans, üniversite ve sitelerden dolayı Beşiktaş nüfusun yoğun olduğu bir yerleşim yeridir. Atık su ve Foseptik giderini belediyenin atık su hattına ulaştırmak için atık su ve Foseptik dalgıç pompalar kullanılır. Firmamız Beyoğlu ilçesi, mahallelerinde atık su pompaları, Foseptik pompaları ve drenaj pompalarının bakım onarımlarını yapmaktadır. Atık su pompalarında maliyet açısından uygun olsun diye çin malı dalgıç pompa kullanmak ileriki dönemde sizi zor durumda bırakacaktır. Firmamız Amerikan, Alman, İtalyan malı dalgıç pompa kullanarak uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemler kurmaktadır. Atık su pompa uygulamalarından önce yerinde keşif çalışması yapılıp ihtiyaca uygun vortex fanlı pompa, parçalayıcı bıçaklı pompa, öğütücülü dalgıç pompalardan hangisinin sorunsuz çalışacağı tespit edilmeli ve endüstriyel tip pompalar kullanılmalıdır. Beyoğlu en çok tercih edilen hidrofor markası Wilo dur. Beyoğlu Hidrofor servisimizde 0,55kw dan 75 kw ye kadar tüm hidrofor tipleri ve markalarına özel servis hizmeti sağlanmaktadır.

Beyoğlu Dalgıç Pompa, Beyoğlu Dalgıç Pompa Servisi, Beyoğlu Dalgıç Pompa Tamiri, Beyoğlu Kuyu Temizliği, Beyoğlu Kuyu Bakımı, Beyoğlu Sondaj, Beyoğlu Su Sondajı, Beyoğlu Su Kuyusu, Beyoğlu Artezyen Kuyusu, Beyoğlu Dalgıç Pompa Tamiri, Beyoğlu Dalgıç Pompa Fiyatları