logo

GAZİOSMANPAŞA DALGIÇ POMPA

Gaziosmanpaşa Dalgıç Pompa Servisi; Gaziosmanpaşa Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Gaziosmanpaşa Hidrofor Servisi;
Gaziosmanpaşa Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Gaziosmanpaşa Kuyu Temizliği;
Gaziosmanpaşa Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Gaziosmanpaşa Su Sondajı;
Gaziosmanpaşa Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu.

Gaziosmanpaşa Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız.

Gaziosmanpaşa Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Gaziosmanpaşa semti mahalleleri ve köylerinde jeolojik havalı ve çamurlu sondaj teknikleri ile 500 metre derinliğe kadar ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Yeraltı suları su kalitesi çok değişkendir. Gaziosmanpaşa ’da özellikle müstakil evlerin, belediye alanlarının, konut projelerinin sulama suyu ihtiyaçlarını, sondaj yaparak su sondaj kuyularından temin ediyoruz. Bazı villa tipi sitelerinin su kuyuları birbirine çok yakın olduğundan su 150 metre ile 250 metre derinlikten elde edilmektedir. Gaziosmanpaşa bölgesinde su kuyularından elde edilen suların kum kil mil ve çamur oranı yüksektir. Her yıl yaptıracağınız düzenli kuyu temizliği sayesinde bu kirlilikten etkilenmezsiniz. Gaziosmanpaşa’da bulunan sitelerin neredeyse tamamı kullanım suyu ve bahçe sulama sularını su sondajı vasıtasıyla yeraltı su kaynaklarından karşılamaktadır. Gaziosmanpaşa da birçok artezyen kuyusu vardır. Ortalama 100-250 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa ile sayesinde çıkarılmaktadır. Su kuyusundan çıkarılan su, su depolarında veya havuzlarda muhafaza edilerek hidrofor yardımıyla istenilen yere basılır. İhtiyaç halinde kuyu suları arıtılarak içme suyu olarak kullanılabilir. Birçok site ve bağımsız konut yer altı sularını arıtarak içme ve kullanma suyu olarak evlerinde kullanmaktadır. Firmamız Su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin bakım onarım işlerini de yapmaktadır. Tam otomatik dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri sayesinde teknik bir personele ihtiyaç duymadan bahçe sulama işlemlerini kendiniz halledebilirsiniz. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir.

Gaziosmanpaşa Atık Su Foseptik ve Drenaj Pompaları Servisi

Yeşil alanların fazlalığı, temiz havasından dolayı Gaziosmanpaşa müstakil bahçeli evlerin yoğun olarak yer aldığı bir yerleşim yeridir.Atık su ve Foseptik giderini belediyenin atık su hattına ulaştırmak için atık su ve Foseptik dalgıç pompalar kullanılır.

Firmamız Gaziosmanpaşa ilçesi, mahalleleri ve köylerinde atık su pompaları, Foseptik pompaları ve drenaj pompalarının bakım onarımlarını yapmaktadır. Atık su pompalarında maliyet açısından uygun olsun diye çin malı dalgıç pompa kullanmak ileriki dönemde sizi zor durumda bırakacaktır. Firmamız Amerikan, Alman, İtalyan malı dalgıç pompa kullanarak uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemler kurmaktadır. Atık su pompa uygulamalarından önce yerinde keşif çalışması yapılıp ihtiyaca uygun vortex fanlı pompa, parçalayıcı bıçaklı pompa, öğütücülü dalgıç pompalardan hangisinin sorunsuz çalışacağı tespit edilmeli ve endüstriyel tip pompalar kullanılmalıdır. Gaziosmanpaşa en çok tercih edilen hidrofor markası Wilo dur. Gaziosmanpaşa Hidrofor servisimizde 0,55kw dan 75 kw ye kadar tüm hidrofor tipleri ve markalarına özel servis hizmeti sağlanmaktadır.

 

Gaziosmanpaşa Dalgıç Pompa,  Gaziosmanpaşa Dalgıç Pompa Servisi, Gaziosmanpaşa Dalgıç Pompa Tamiri, Gaziosmanpaşa Kuyu Temizliği,  Gaziosmanpaşa Kuyu Bakımı, Gaziosmanpaşa Sondaj, Gaziosmanpaşa Su Sondajı,  Gaziosmanpaşa Su Kuyusu,  Gaziosmanpaşa Artezyen Kuyusu, Gaziosmanpaşa Dalgıç Pompa Tamiri,  Gaziosmanpaşa Dalgıç Pompa Fiyatları