logo

KAĞITHANE DALGIÇ POMPA

Kağıthane Dalgıç Pompa Servisi; Kağıthane Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Kağıthane Hidrofor Servisi;
Kağıthane Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Kağıthane Kuyu Temizliği;
Kağıthane Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Kağıthane Su Sondajı;
Kağıthane Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu,

Kağıthane Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız.

Kağıthane Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Kağıthane semti mahallelerinde havalı ve çamurlu sondaj teknikleri ile 500 metre derinliğe kadar ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Yeraltı suları su kalitesi çok değişkendir. Kağıthane ’de özellikle müstakil evlerin, belediye alanlarının, konut projelerinin sulama suyu ihtiyaçlarını, sondaj yaparak su sondaj kuyularından temin ediyoruz.

Pompanın düzgün çalışabilmesi için kuyu temizliği çok önemlidir. Her yıl yaptıracağınız düzenli kuyu temizliği sayesinde kuyu içinde birikmiş kirlilikten etkilenmezsiniz.

Ortalama 100-250 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa ile sayesinde çıkarılmaktadır. Su kuyusundan çıkarılan su, su depolarında veya havuzlarda muhafaza edilerek hidrofor pompa yardımıyla istenilen yere basılır.

Firmamız Su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin bakım onarım işlerini de yapmaktadır. Tam otomatik dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri sayesinde teknik bir personele ihtiyaç duymadan bahçe sulama işlemlerini kendiniz halledebilirsiniz. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir.

Kağıthane Atık Su Foseptik ve Drenaj Pompaları Servisi

Kağıthane de genellikle bireysel olarak drenaj ,atık su ve Foseptik kuyu kullanımları mevcuttur. Atık su ve Foseptik giderini belediyenin atık su hattına ulaştırmak için atık su ve Foseptik dalgıç pompalar kullanılır. Firmamız Kağıthane ilçesi, mahalleleri ve köylerinde atık su pompaları, Foseptik pompaları ve drenaj pompalarının bakım onarımlarını yapmaktadır. Atık su pompalarında maliyet açısından uygun olsun diye çin malı dalgıç pompa kullanmak ileriki dönemde sizi zor durumda bırakacaktır. Firmamız Amerikan, Alman, İtalyan malı dalgıç pompa kullanarak uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemler kurmaktadır. Atık su pompa uygulamalarından önce yerinde keşif çalışması yapılıp ihtiyaca uygun vortex fanlı pompa, parçalayıcı bıçaklı pompa, öğütücülü dalgıç pompalardan hangisinin sorunsuz çalışacağı tespit edilmeli ve endüstriyel tip pompalar kullanılmalıdır. Kağıthane en çok tercih edilen hidrofor markası Wilo dur Kağıthane Hidrofor servisimizde 0,55kw dan 75 kw ye kadar tüm hidrofor tipleri ve markalarına özel servis hizmeti sağlanmaktadır.

 

Kağıthane Dalgıç Pompa, Kağıthane Dalgıç Pompa Servisi, Kağıthane Dalgıç Pompa Tamiri, Kağıthane Kuyu Temizliği,  Kağıthane Kuyu Bakımı, Kağıthane Sondaj,  Kağıthane Su Sondajı, Kağıthane Su Kuyusu,  Kağıthane Artezyen Kuyusu,  Kağıthane Dalgıç Pompa Tamiri, Kağıthane Dalgıç Pompa Fiyatları

dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi
Copyright © 2017 - dalgicpompaservisi.com - Tüm Hakları Saklıdır.
dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi