logo

KÜÇÜKÇEKMECE DALGIÇ POMPA

Küçükçekmece Dalgıç Pompa Servisi; Küçükçekmece Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Küçükçekmece Hidrofor Servisi;
Küçükçekmece Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Küçükçekmece Kuyu Temizliği;
Küçükçekmece Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Küçükçekmece Su Sondajı;
Küçükçekmece Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu.

Şamlar Köyü Dalgıç Pompa Servisi,  Şamlar Köyü Hidrofor Servisi, Baklalı Şamlar Köyü Kuyu Temizliği,  Şamlar Köyü Su Sondajı.


Küçükçekmece Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız.

Küçükçekmece Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Küçükçekmece semti mahallelerinde jeolojik havalı ve çamurlu sondaj teknikleri ile 500 metre derinliğe kadar ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Yeraltı suları su kalitesi çok değişkendir. Küçükçekmece ’de özellikle sitelerin, belediye alanlarının, konut projelerinin sulama suyu ihtiyaçlarını, sondaj yaparak su sondaj kuyularından temin ediyoruz.

Kuyudaki pompanın performansı kuyunun kirliliği ile değişkenlik gösterebilir.Her yıl yaptıracağınız düzenli kuyu temizliği sayesinde bu kirlilikten etkilenmezsiniz. Küçükçekmece’de bulunan sitelerin neredeyse tamamı kullanım suyu ve bahçe sulama sularını su sondajı vasıtasıyla yeraltı su kaynaklarından karşılamaktadır. Küçükçekmece de birçok artezyen kuyusu vardır. Ortalama 100-250 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa ile sayesinde çıkarılmaktadır. Su kuyusundan çıkarılan su, su depolarında veya havuzlarda muhafaza edilerek hidrofor pompa yardımıyla istenilen yere basılır. İhtiyaç halinde kuyu suları arıtılarak içme suyu olarak kullanılabilir. Birçok site ve bağımsız konut yer altı sularını arıtarak içme ve kullanma suyu olarak evlerinde kullanmaktadır. Firmamız Su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin bakım onarım işlerinide yapmaktadır. Tam otomatik dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri sayesinde teknik bir personele ihyitac duymadan bahçe sulama işlemlerini kendiniz halledebilirsiniz. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir.

Küçükçekmece Atık Su Foseptik ve Drenaj Pompaları Servisi

Atık su ve Foseptik giderini belediyenin atık su hattına ulaştırmak için atık su ve Foseptik dalgıç pompalar kullanılır. Firmamız Küçükçekmece ilçesi, mahalleleri ve köylerinde atık su pompaları, Foseptik pompaları ve drenaj pompalarının bakım onarımlarını yapmaktadır.

Firmamız Amerikan, Alman, İtalyan malı dalgıç pompa kullanarak uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemler kurmaktadır. Atık su pompa uygulamalarından önce yerinde keşif çalışması yapılıp ihtiyaca uygun vortex fanlı pompa, parçalayıcı bıçaklı pompa, öğütücülü dalgıç pompalardan hangisinin sorunsuz çalışacağı tespit edilmeli ve endüstriyel tip pompalar kullanılmalıdır. Küçükçekmece en çok tercih edilen hidrofor markası Wilo dur. Küçükçekmece Hidrofor servisimizde 0,55kw dan 75 kw ye kadar tüm hidrofor tipleri ve markalarına özel servis hizmeti sağlanmaktadır.

Küçükçekmece Dalgıç Pompa,  Küçükçekmece Dalgıç Pompa Servisi,  Küçükçekmece Dalgıç Pompa Tamiri, Küçükçekmece Kuyu Temizliği,  Küçükçekmece Kuyu Bakımı, Küçükçekmece Sondaj, Küçükçekmece  Su Sondajı, Küçükçekmece Su Kuyusu, Küçükçekmece Artezyen Kuyusu, Küçükçekmece Dalgıç Pompa Tamiri, Küçükçekmece Dalgıç Pompa Fiyatları

dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi
Copyright © 2017 - dalgicpompaservisi.com - Tüm Hakları Saklıdır.
dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi