logo

Lovato Dalgıç Pompa Kontrol Panosu

Lovato Electric Tek Pompalı Hidrofor Kontrol Panosu;
Hidrofor Sistemlerinin Kontrol Ve Korunmalarının Elektronik Ve Elektromekanik Olarak Yapılması İçin Tasarlanmıştır. Dijital Ampermetre Ve Voltmetre, Yüksek Hassasiyetli Aşırı Akım Koruması, Yüksek Hassasiyetli Düşük Akım Koruması, Gerilim Dalgalanmalarına Dayanıklı, Basınç Kontrolü, Depo Seviye Kontrolü, Termistör Koruması, Faz Sırası Ve Faz Hatası Koruması, Taşma Seviye Uyarısı, Arızalarda Otomatik Reset. Siemens Tek Pompalı Hidrofor Panolarında Siemens Termik Röle Ve Siemens Kontaktör Kullanılmaktadır. Tek Pompalı Hidrofor Panoları Plastik Kasalı Ve Sac Pano Olarak İmal Edilebilir. Pompa Gücüne Göre Fiyatlar Değişiklik Göstermektedir. Lovato Electric Tek Pompalı Hidrofor Kontrol Panoları Fiyatlarını Firmamızdan Öğrenebilirsiniz.

Lovato Electric İki Pompalı Hidrofor Kontrol Panosu;
Hidrofor Sistemlerinin Kontrol Ve Korunmalarının Elektronik Ve Elektromekanik Olarak Yapılması İçin Tasarlanmıştır. Dijital Ampermetre Ve Voltmetre, Yüksek Hassasiyetli Aşırı Akım Koruması, Yüksek Hassasiyetli Düşük Akım Koruması, Gerilim Dalgalanmalarına Dayanıklı, Basınç Kontrolü, Depo Seviye Kontrolü, Termistör Koruması, Faz Sırası Ve Faz Hatası Koruması, Taşma Seviye Uyarısı, Arızalarda Otomatik Reset. Siemens Tek Pompalı Hidrofor Panolarında Siemens Termik Röle Ve Siemens Kontaktör Kullanılmaktadır. İki Pompalı Sistemlerde Ayrıca Rotasyon Kartı Kullanılmaktadır. İki Pompalı Hidrofor Panoları Plastik Kasalı Ve Sac Pano Olarak İmal Edilebilir. Pompa Gücüne Göre Fiyatlar Değişiklik Göstermektedir. Lovato Electric İki Pompalı Hidrofor Kontrol Panoları Fiyatlarını Firmamızdan Öğrenebilirsiniz

Lovato Electric Dalgıç Pompa Kontrol Panosu;
Derin Kuyu Dalgıç Pompalarının Ve Drenaj Pompalarının Kontrol Ve Korunmalarının Elektronik Ve Elektromekanik Olarak Yapılması İçin Tasarlanmıştır. Dijital Ampermetre Ve Voltmetre, Yüksek Hassasiyetli Aşırı Akım Koruması, Yüksek Hassasiyetli Düşük Akım Koruması, Gerilim Dalgalanmalarına Dayanıklı, Basınç Kontrolü, Depo Seviye Kontrolü, Termistör Koruması, Faz Sırası Ve Faz Hatası Koruması, Taşma Seviye Uyarısı, Arızalarda Otomatik Reset. Siemens Dalgıç Pompa Panolarında Siemens Termik Röle Ve Siemens Kontaktör Kullanılmaktadır. Siemens Dalgıç Pompa Panoları Plastik Kasalı Ve Sac Pano Olarak İmal Edilebilir. Pompa Gücüne Göre Fiyatlar Değişiklik Göstermektedir.  Lovato Electric Dalgıç Pompa Kontrol Fiyatlarını Firmamızdan Öğrenebilirsiniz.

Dalgıç Pompa ve Hidrofor Panolarında motor güçlerine göre varistör,cam sigorta, w otomat ,kontaktör, termik röle mevcuttur. 220v Monofaze panolarda kondansatör; 380v Trifaze panolarda motor güçlerinde ek olarak faz koruma rölesi standart olarak mevcuttur. Panolara ek olarak pako şalter, voltmetre, ampermetre, ssr röle, frekans metre, numaratör, faz koruma rölesi, gerilim kontrol rölesi, üç-faz/tek faz düşük gerilim koruma röleleri gibi malzemeler ise isteğe bağlı olarak ilave edilebilir. Panoyu kullanacağınız sektör ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlamaktayız.

 

Lovato Electric Tek Pompalı Hidrofor Kontrol Panosu,  Lovato Electric İki Pompalı Hidrofor Kontrol Panosu, Lovato Electric Dalgıç Pompa Kontrol Panosu, Lovato Electric Tek Pompalı Hidrofor Kontrol Panoları Fiyatları, Lovato Electric  İki Pompalı Hidrofor Kontrol Panoları Fiyatları, Lovato Electric Dalgıç Pompa Kontrol Fiyatları