logo

SANCAKTEPE DALGIÇ POMPA

Sancaktepe Dalgıç Pompa Servisi; Sancaktepe Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Sancaktepe Hidrofor Servisi;
Sancaktepe Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Sancaktepe Kuyu Temizliği;
Sancaktepe Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Sancaktepe Su Sondajı;
Sancaktepe Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu,

Sancaktepe Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız. Ücretsiz keşif ve mühendislik hizmetlerimizden yararlanmak için 0216 505 07 06 nolu telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Sancaktepe’de su sondajı ; havalı sondaj ve çamurlu sondaj teknikleri ile 500 metre derinliğe kadar ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Yeraltı suları su kalitesi çok kaliteli kuyu suları berrak ve tortusuzdur. Sancaktepe bölgesinde su kuyularından elde edilen tatsız kokusuz ve berraktır çok yüksektir. Ortalama 80-250 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa ile sayesinde çıkarılmaktadır. Yaptığımız en derin su kuyusu 300 metre derinliktedir. Yeraltından çıkarılan su, su depolarında muhafaza edilerek hidrofor yardımıyla istenilen yere sevk edilir. Kuyu suları arıtılarak içme suyu olarak kullanılabilir. Firmamız Su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin bakım onarım işlerinide yapmaktadır. Tam otomatik dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri sayesinde sulama işlemlerini kolayca halledebilirsiniz. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir.

Sancaktepe Pompa Servisi, Sancaktepe Dalgıç Pompa Servisi, Sancaktepe Hidrofor Servisi, Sancaktepe Kuyu Temizliği, Sancaktepe Kuyu Bakımı, Sancaktepe Sondaj, Sancaktepe Su Sondajı, Sancaktepe Su Kuyusu, Sancaktepe Artezyen Kuyusu