logo

SULTANBEYLİ DALGIÇ POMPA

Sultanbeyli Dalgıç Pompa Servisi; Sultanbeyli Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Sultanbeyli Hidrofor Servisi;
Sultanbeyli Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Sultanbeyli Kuyu Temizliği;
Sultanbeyli Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Sultanbeyli Su Sondajı;
Sultanbeyli Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu,

Sultanbeyli Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız. Ücretsiz keşif ve mühendislik hizmetlerimizden yararlanmak için 0216 505 07 06 nolu telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Sultanbeyli su sondajı ; havalı sondaj ve çamurlu sondaj teknikleri ile 550 metre derinliğe kadar ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Yeraltı suları su kalitesi çok kaliteli kuyu suları berrak ve tortusuzdur. Ortalama 100-300 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa ile sayesinde çıkarılmaktadır. Yaptığımız en derin su kuyusu 290 metre derinliktedir. Yeraltından çıkarılan su, su depolarında muhafaza edilerek hidrofor yardımıyla istenilen yere sevk edilir. Kuyu suları arıtılarak içme suyu olarak kullanılabilir. Firmamız Su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin bakım onarım işlerinide yapmaktadır. Tam otomatik dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri sayesinde sulama işlemlerini kolayca halledebilirsiniz. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir.

Sultanbeyli Pompa Servisi, Sultanbeyli Dalgıç Pompa Servisi, Sultanbeyli Hidrofor Servisi, Sultanbeyli Kuyu Temizliği, Sultanbeyli Kuyu Bakımı, Sultanbeyli Sondaj, Sultanbeyli Su Sondajı, Sultanbeyli Su Kuyusu, Sultanbeyli Artezyen Kuyusu