logo

TUZLA DALGIÇ POMPA

Tuzla Dalgıç Pompa Servisi; Tuzla Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Tuzla Hidrofor Servisi;
Tuzla Hidrofor Satış, Servis ve Montaj Hizmetleri,
Tuzla Kuyu Temizliği;
Tuzla Kuyu Temizliği, Kuyu Bakımı, Kuyu İşleri,
Tuzla Su Sondajı;
Tuzla Sondaj, Su Sondajı, Su Kuyusu, Artezyen Kuyusu,

Tuzla Dalgıç pompa uygulamaları, Dalgıç Pompa Satışı, Dalgıç Pompa Tamiri, Hidrofor bakım ve onarımları, Keson kuyu imalatı, bahçe kuyusu imalatı, drenaj kuyusu imalatı, foseptik kuyu imalatı ve su sondajı işlerinde hizmet vermekteyiz. Temiz su ihtiyaçlarınızın karşılanmasında ve atık suların uzaklaştırılmasında çözüm üretmekteyiz. Sektördeki 20 senelik tecrübemize ek olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederek uzun yıllar sorunsuz çalışacak pompa sistemleri kurmaktayız. Ücretsiz keşif ve mühendislik hizmetlerimizden yararlanmak için 0216 505 07 06 nolu telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tuzla Su Sondajı, Kuyu Temizliği ve Dalgıç Pompa Servisi

Tuzla ilçesi, mahallelerinde su sondajı havalı sondaj ve çamurlu sondaj teknikleri ile 850 metre derinliğe kadar ruhsatlı su sondajı ve su kuyusu imalatı yapmaktayız. Yeraltı suları bakımından verimsiz bölgedir. Tuzla’da  bazı alanlar su sondajı bakımından çalışmaya kapalıdır. Su rezervinin kontrol altına alınabilmesi için bazı bölgelerde su sondaj çalışması yapmak yasaktır. Su rezervlerin düzenli kullanılması bakımından koruma altına alınmıştır. E5 Kadıköy Metro çalışmaları yüzünden birçok su kuyusu iptal edilmiştir yer altı su kanallarının yön değiştirmesinden dolayı onlarca kuyu susuz kalmıştır. Özellikle akaryakıt istasyonları ve konut projelerinde genel sulama suyu ihtiyaçlarını, su sondaj kuyularından temin ediyoruz. Tuzla bölgesinde su kuyularından elde edilen sular bulanık tır. Ortalama 150-400 metre derinlikte temiz kullanılabilir su kaynakları mevcuttur bu derinlikten su yeryüzüne dalgıç pompa ile sayesinde çıkarılmaktadır. Yaptığımız en derin su kuyusu 380 metre derinlikte Tuzla Tepeören köyündedir. Yeraltından çıkarılan su, su depolarında muhafaza edilerek hidrofor yardımıyla istenilen yere sevk edilir. Kuyu suları arıtılarak içme suyu olarak kullanılabilir. Firmamız Su sondaj kuyularında kullandığınız dalgıç pompa sisteminin bakım onarım işlerinide yapmaktadır. Tam otomatik dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri sayesinde sulama işlemlerini kolayca halledebilirsiniz. Dalgıç pompa servisimizde mevcut piyasadaki tüm pompalar için özel servis hizmeti orijinal yedek parçalar ile verilmektedir.

Tuzla Pompa Servisi, Tuzla Dalgıç Pompa Servisi, Tuzla Hidrofor Servisi, Tuzla Kuyu Temizliği, Tuzla Kuyu Bakımı, Tuzla Sondaj, Tuzla Su Sondajı, Tuzla Su Kuyusu, Tuzla Artezyen Kuyusu