logo

Vansan Dalgıç Pompa

VANSAN 4’’ DERİN KUYU DALGIÇ POMPALARI % YERLİ TÜRK MALI

Vansan 4’’ Derin Kuyu Dalgıç Pompaları

Vansan 4’’ Derin Kuyu Dalgıç Pompaları Hakkında:

140mm Pvc filtreli veya çelik filtreli derin temiz Sondaj Su Kuyularında kullanılır. Su Sondajı yapıldıktan sondaj bölge şartlarına ve çıkan suyun niteliğine göre Vansan pompa seçimi yapılmalıdır. Dalgıç pompa seçimi için firmamızdan destek alabilirsiniz. Vansan Dalgıç Pompa Norif fanlı ve paslanmaz fanlı olarak iki modelde üretilmektedir.

Vansan Dalgıç Motorları gövdesine temas eden suyla soğutulduğundan geniş kuyular için uygun değildir kuyudaki suyu yeryüzüne çıkış hızı minimum 1 metre/saniye olmalıdır.140mm den daha geniş kuyularda, depolarda, havuzlarda veya yatay olarak çalıştırmayı planladığınız projeniz var ise Vansan Soğutma Ceketi kullanarak çalıştırabilirsiniz. Vansan 4’’ Serisi pompalar Yüksek verimli ve yüksek performansta çalışan profesyonel tip pompalardır. Kuyu temizliği yapılmış temiz kuyularda kullanılmalıdır. Pompa gövdesi 304 kalite paslanmaz çelik fanları ise Noril malzemeden mamuldür.Vansan Dalgıç Pompalar, Vansan Dalgıç Motor ile uyumlu ve bu motorlar ile çalıştırıldığında garanti kapsamına dahil edilir. Derin kuyu Dalgıç Pompa Montajı yetkili firma ve usta tarafından yapılmalıdır. Dalgıç Pompa Kontrol Panosu olmadan kesinlikle çalıştırılmamalıdır. Dalgıç pompa montajı yapılırken aşağıda belirtilen maddelere ayrıca dikkat edilir. Derin kuyu dalgıç pompalarının periyodik bakım süresi yoktur. Derin sondaj su kuyularının temizliği yapıldığında kuyudan çıkarılan Vansan Dalgıç Pompa Bakımı yapılır, pompa temizlenir sağlam ise kuyuya indirilerek kullanılır. Vansan Dalgıç Pompa Servisimizde derin kuyu dalgıç pompalarının bakım onarım temizlik ve montaj uygulamaları uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Dalgıç pompa montajı ehli olmaya kişiler tarafından yapılması telafisi çok büyük sorunlara yol açmaktadır. En çok karşılaştığımız sorun su sondajı kuyu sahiplerinin kendileri tarafından dalgıç pompa sistemin kuyudan çıkarılmaya çalışmasıyla pompa sisteminin kuyu içerisine düşürülmesidir. Su sondaj kuyusunun tekrar kullanılabilmesi için Kuyu Kurtarma çalışması yapılması gerekmektedir bu uygulama masraflı ve zahmetli bir iştir. Vansan derin kuyu dalgıç pompa fiyatları ve iskonto oranlarınızı öğrenmek için 0216 505 07 06 nolu telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.Vansan Derin kuyu pompaları ve Vansan Dalgıç Motorları VANSAN VANSAN Water Technologies firmasıdır. Dalgıç pompa servisi olarak Vansan derin kuyu dalgıç pompa motorlarının İstanbul bayii ve yetkili servisiyiz.

 

Vansan Dalgıç Pompa montajı yapılırken aşağıda yazılı uyarıları dikkate alınız.

 
1)Sondaj kuyusunun çapına ve derinliğine göre uygun dalgıç pompa kullanılmış mı?

2)Dalgıç pompa elektrik enerji hattında uygun kesitte kablo kullanılmış mı?

3) Dalgıç pompa ile elektrik kablosu arasındaki bağlantı yapılmış ve sızdırmazlık sağlanmış mı?

4) Dalgıç pompanın basma hattında uygun olmayan çekvalf, pislik tutucu, vana, şamandıra var mı?

5) Dalgıç pompanın kuru çalışmasının önleyici elektrod sistemi devreye bağlanmış mı?

6) Kontrol panosunun montajı kuru temiz ve düzgün bir zemine yapılmış mı?

7) Kontrol panosu üzerinde pompa gücüne göre voltaj, amper ve termik ayarları yapılmış mı?

8) Dalgıç pompanın topraklaması yapılmış mı?

9)Dalgıç pompaya gelen elektrik enerji hattında voltaj dalgalanmaları var mı?

10)Elektrik voltaj dalgalanmalarını düzenleyici regülatör sistemde var mı?

 

Vansan Derin Kuyu Dalgıç Pompaları Hangi Durumlarda Garanti Kapsamı Dışında Kalır.

 

*Firmamız tarafından montajı yapılmamış ürünler.

*Dalgıç pompa sistemine sonradan eklenen ekipmanlardan kaynaklanan hasar ve arızalar (vana, çekvalf, su saati, pislik tutucu, basınç şalteri, genleşme tankı, vb.)

*Kuyu suyunda bulunan kum, mil, çamur vb. yabancı maddelerin pompayı tıkaması ile kaynaklanan hasar ve arızalar.

*220V ve 380V olması gereken şebeke voltajının düşmesi, yükselmesi faz kesilmeleri ve fazlar arasındaki voltaj dengesizliklerinden kaynaklanan hasar ve arızalar.

*Yangın, yıldırım düşmesi, sel, deprem, donma ve diğer doğal afetlerden kaynaklanan hasar ve arızalar.

*Yetkili olmayan personel tarafından kontrol panosuna müdahale edilmesi, amper, termik, sıvı seviye vb. ayarlarının değiştirilmesi ile ortaya çıkan hasar ve arızalar.

 


Vansan Dalgıç Pompa,Vansan Dalgıç Motor,Vansan Dalgıç Pompa Servisi,Vansan Dalgıç Pompa Fiyatları,Vansan Dalgıç Motor Fiyatları,Vansan Dalgıç Pompa Kurtarma,Vansan Dalgıç Pompa Kuyu Temizliği

dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi
Copyright © 2017 - dalgicpompaservisi.com - Tüm Hakları Saklıdır.
dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi