logo

Vinyl U-PVC Kolon Boruları

Vinyl U-PVC Kolon Boruları özel olarak formüle edilmiş yüksek moleküler düzenlemeli yüksek çekme mukavemeti ve yüksek darbe dayanımı olan son teknoloji ürünü kendinden dişli ve kendinden contalı borulardır.
Vinyl Kolon Boruları geleneksel olarak Sondaj sektöründe galvaniz ve çelik boruların yerine 1” çaptan 4” çapa kadar dalgıç pompalarda kullanılmak üzere üretilmektedir.

Teknik Detaylar;

BI-Axial Moleküler Düzenleme:

Vinyl, ekstrüzyon sırasında çift akslı bir üretim tekniği geliştirilmiştir. Bu yöntem boruların yüksek çekme mukavemeti ve darbe dayanımına sahip olmasına sağlar.  Bu moleküler düzenleme tekniği yalnızca Vinyl’in  Ar-GE çalışmalarının ürünüdür.

Kalın & İnce Konstrüksiyonu:

Vinyl benzersiz innovatif teknik, boruların diş açılan uçlarında kaldırılan talaş miktarının mukavemetini telafi etmek üzere geliştirilmiştir. Diş açma işleminden sonra kalan boru kalınlığı, borunun tüm boyundaki kalınlıkla aynıdır. Dolayısı ile diş bölgelerinde mukavemet eksilmesi olmaz.

Özel Formulasyon:

Vinyl yüksek çekme ve darbe dayanımlı borularının özel hammadde formülasyonu ile hem iç nominal yüksek basınca mukavemet gösterir, hem de kolon borusunun ve pompanın kendi ağırlığını eksenel olarak taşımaya mukavemet gösterir. Özel formulasyon dişlerin kırılganlaşmasına ve çapak engel olarak, ömrü boyunca birden fazla kez güvenli olarak montaj ve demontaj işlemleri yapılmasına olağan sağlar. Bu amaçla özel bir hammadde kompozisyonu kullanılmaktadır.

Kare Kesitli Dişler:

Boruların eklenmesi, yüksek sürtünmeli diş yapısı ile pompanın devreye girme ve çıkmasıyla sürekli oluşan ileri geri açma & kapama yönlü torkların kayma ve gevşemeye sebep olmasını engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Dişler CNC üretim tekniği ile hep aynı ölçü toleransında %100 doğrulukla üretilip kontrol edilmektedir.

Conta:

Borunun hem içli dişli olan manşon tarafında hem dış dişli olan düz tarafında bulunan silikon contalar yıllarca %100 sızdırmazlık sağlar.

 

dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi
Copyright © 2017 - dalgicpompaservisi.com - Tüm Hakları Saklıdır.
dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi