logo

Wilo Dalgıç Pompa

Wilo Dalgıç Pompa
Wilo dalgıç pompa servisi olarak İstanbul ve ilçelerinde wilo dalgıç pompa tamir bakım montaj ve tesisat uygulamalarına usta hizmeti vermekteyiz. Wilo dalgıç pompa satış ve wilo dalgıç pompa fiyatları için firmamızdan destek alabilirsiniz.
Wilo TWU ve WiloTWI  4’’ Temiz Su Dalgıç Pompaları 

140mm Pvc filtreli veya çelik filtreli derin Sondaj Su Kuyularında kullanılır. Su Sondajı yapıldıktan sondaj bölge şartlarına ve çıkan suyun niteliğine göre pompa seçimi yapılmalıdır. Dalgıç pompa seçimi için firmamızdan destek alabilirsiniz. Wilo dalgıç pompa pompaların güç tahrikinde kullanılan Wilo  Dalgıç Motorları gövdesine temas eden suyla soğutulduğundan geniş kuyular için uygun değildir kuyudaki suyu yeryüzüne çıkış hızı minimum 1 metre/1 saniye olmalıdır.140mm den daha geniş kuyularda, depolarda, havuzlarda veya yatay olarak çalıştırmayı planladığınız projeniz var ise soğutma ceketi kullanarak çalıştırabilirsiniz. Wilo dalgıç pompalar Yüksek verimli ve yüksek performansta çalışan profesyonel tip pompalardır. Kuyu temizliği yapılmış temiz kuyularda güvenle kullanabilirsiniz. Pompa gövdesi 304 kalite paslanmaz çelik  malzemeden mamuldür. Wilo dalgıç pompalar Wilo Dalgıç Motor ile uyumlu ve bu motorlar ile çalıştırıldığında garanti kapsamına dahil edilir. Wilo derin kuyu dalgıç pompa Montajı yetkili firma ve usta tarafından yapılmalıdır. Wilo Dalgıç Pompa Kontrol Panosu olmadan kesinlikle çalıştırılmamalıdır. Dalgıç pompa montajı yapılırken aşağıda belirtilen maddelere ayrıca dikkat edilir. Derin kuyu dalgıç pompalarının periyodik bakım süresi yoktur. Derin sondaj su kuyularının temizliği yapıldığında kuyudan çıkarılan Wilo Dalgıç Pompanın Bakımı yapılır, pompa temizlenir sağlam ise kuyuya indirilerek kullanılır. Dalgıç Pompa Servisimizde derin kuyu dalgıç pompalarının bakım onarım temizlik ve montaj uygulamaları uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Dalgıç pompa montajı ehli olmayan kişiler tarafından yapılması telafisi çok büyük sorunlara yol açmaktadır. En çok karşılaştığımız sorun su sondajı kuyu sahiplerinin kendileri tarafından dalgıç pompa sisteminin kuyudan çıkarılmaya çalışmasıyla pompa sisteminin kuyu içerisine düşürülmesidir. Su sondaj kuyusunun tekrar kullanılabilmesi için Kuyu Kurtarma çalışması yapılması gerekmektedir bu uygulama masraflı ve zahmetli bir iştir. Wilo Derin Kuyu Dalgıç Pompa Fiyatları ve iskonto oranlarınızı öğrenmek için  bizimle irtibata geçebilirsiniz. Wilo yüzlerce mühendisin çalıştığı dünyanın en büyük pompa markalarındandır.

Wilo Dalgıç Pompa montajı yapılırken aşağıda yazılı uyarıları dikkate alınız.

1)Sondaj kuyusunun çapına ve derinliğine göre uygun dalgıç pompa kullanılmış mı?

2)Dalgıç pompa elektrik enerji hattında uygun kesitte kablo kullanılmış mı?

3) Dalgıç pompa ile elektrik kablosu arasındaki bağlantı yapılmış ve sızdırmazlık sağlanmış mı?

4) Dalgıç pompanın basma hattında uygun olmayan çekvalf, pislik tutucu, vana, şamandıra var mı?

5) Dalgıç pompanın kuru çalışmasının önleyici elektrod sistemi devreye bağlanmış mı?

6) Kontrol panosunun montajı kuru temiz ve düzgün bir zemine yapılmış mı?

7) Kontrol panosu üzerinde pompa gücüne göre voltaj, amper ve termik ayarları yapılmış mı?

8) Dalgıç pompanın topraklaması yapılmış mı?

9)Dalgıç pompaya gelen elektrik enerji hattında voltaj dalgalanmaları var mı?

10)Elektrik voltaj dalgalanmalarını düzenleyici regülatör sistemde var mı?

Wilo Derin Kuyu Dalgıç Pompaları Hangi Durumlarda Garanti Kapsamı Dışında Kalır.

*Firmamız tarafından montajı yapılmamış ürünler.

*Dalgıç pompa sistemine sonradan eklenen ekipmanlardan kaynaklanan hasar ve arızalar (vana, çekvalf, su saati, pislik tutucu, basınç şalteri, genleşme tankı, vb.)

*Kuyu suyunda bulunan kum, mil, çamur vb. yabancı maddelerin pompayı tıkaması ile kaynaklanan hasar ve arızalar.

*220V ve 380V olması gereken şebeke voltajının düşmesi, yükselmesi faz kesilmeleri ve fazlar arasındaki voltaj dengesizliklerinden kaynaklanan hasar ve arızalar.

*Yangın, yıldırım düşmesi, sel, deprem, donma ve diğer doğal afetlerden kaynaklanan hasar ve arızalar.

*Yetkili olmayan personel tarafından kontrol panosuna müdahale edilmesi, amper, termik, sıvı seviye vb. ayarlarının değiştirilmesi ile ortaya çıkan hasar ve arızalar.

 wilo dalgıç pompa, wilo dalgıç pompa servisi, wilo dalgıç pompa fiyatları, wilo dalgıç, wilo derin kuyu dalgıç pompa fiyatları, wilo derin kuyu pompası

dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi
Copyright © 2017 - dalgicpompaservisi.com - Tüm Hakları Saklıdır.
web tasarım
dalgıç pompa, dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa hizmeti, su sondajı, kuyu kurtarma, kuyu temizliği, iistanbul dalgıç pompa, istanbul dalgıç pompa servisi