logo

Wilo Drenaj Pompası


Marka: Wilo
Model: Wilo TMW 32/11 Drenaj Pompası
Motor Gövdesi: Paslanmaz Çelik
Pompa Gövdesi : Polipropilen PP-GF-30
Çark: Polipropilen PPE-PS-GF-20
Mil: Paslanmaz Çelik
Motor Gücü: 0,55kw
Enerji: 220V
Termik Koruma: Var
Flatör: Var
İzolasyon Sınıfı: IP 68
Daldırma Derinliği: 3m.
Katı Madde Geçirgenliği: 10mm
Akışkan Sıcaklığı: 35 °C
Maksimum Basma Yüksekliği (metre): 10 Metre
Maksimum Debi ( ton/saat): 14 m3/h
Pompa Çıkış Çapı:  1 ¼’’
Sızdırmazlık: Mekanik Salmastra
Kablo: 10m.

TMW 32/11 Wilo Drenaj Pompası: Temiz veya az kirli sularda kullanım için uygun Monofaze dalgıç pompadır. Garaj ve kazan dairelerindeki su birikintileri, temiz yağmur suları, Drenaj kuyuları, yüzme havuzları ve basit evsel atık suların tahliyesinde güvenle kullanılır. Wilo TMW Serisi dalgıç pompalar emiş haznesi dibinde oluşan çökelti birikintisini karıştırarak birikme ve koku oluşumunu engelleyen karıştırıcı (twister) bulunmaktadır, bu sayede pompa her zaman temiz kalmaktadır. Soğutma ceketli, paslanmaz çelik muhafazalı, dahili termik korumalı ve otomatik resetli kuru tip elektrik motoru.
Wilo TMW 32/11 drenaj pompasını Tek pompalı sistemde kullanırken TMW/3A-AS-S1 Kontrol Panosunu Çift pompalı sistemlerde kullanırken TMW/20/2M-AS-S1 Kontrol Panosu ve KRV 508 1 ¼’’ Toplu Tip Çekvalf ile kullanmalıyız. Mevcut drenaj kuyunuz kirli ise kuyu temizliği yaptırdıktan sonra drenaj pompasının montajını yaptırmalısınız. Wilo Drenaj Pompaları Fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Dalgıç Pompa Servisi Olarak Wilo Drenaj Pompalarına tamir bakım onarım ve montaj hizmeti vermekteyiz.

  

Marka: Wilo
Model: Wilo TS 50/TS 65 Drenaj Pompası
Motor Gövdesi: Paslanmaz Çelik
Pompa Gövdesi: Poliüretan
Çark: Polipropilen PP-GF30
Mil: Paslanmaz Çelik
Motor Gücü: 1,1kw-1,5kw-2,2KW
Enerji: 220V-400V
Termik Koruma: Var
Flatör: Monofaze modellerde  var
İzolasyon Sınıfı: IP 68
Daldırma Derinliği: 10m.
Katı Madde Geçirgenliği: 10mm
Akışkan Sıcaklığı: 35 °C
Maksimum Basma Yüksekliği (metre): 24 Metre
Maksimum Debi ( ton/saat): 50 m3/h
Pompa Çıkış Çapı: 2’’-2 ½’’
Sızdırmazlık: Mekanik Salmastra
Kablo: 10m.

 Wilo TS 50/ TS 65 Drenaj Pompaları: Temiz veya az kirli sularda kullanım için uygun Monofaze ve Trifaze seçeneği bulunan profesyonel tip drenaj dalgıç pompadır. Endüstriyel ve profesyonel kullanım ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliktedir. Dört farkı modeli mevcuttur, Wilo TS 50 H 11/11, Wilo TS 50 H 122, Wilo TS 50 H 133, Wilo TSH 65 H 117 Tek pompalı sistemde kullanırken TMW/3A-AS-S1 Kontrol panosunu Çift pompalı sistemlerde kullanırken TMW/20/2M-AS-S1 Kontrol panosu ve KRV 508 2’’, KRV 508 2 ½’’ Toplu Tip Çekvalf ile kullanılır. Geniş keson kuyularda kuyu temizliği yapıldıktan sonra bu pompalar güvenle kullanılabilir. Wilo Drenaj Pompaları Fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Dalgıç Pompa Servisi Olarak Wilo Drenaj Pompalarına tamir bakım onarım ve montaj hizmeti vermekteyiz.

  

Marka: Wilo
Model: Wilo TP-S Drenaj Pompası
Motor Gövdesi: Paslanmaz Çelik
Pompa Gövdesi: Döküm GG25
Çark: Teknopolimer
Mil: Paslanmaz Çelik
Motor Gücü: 0,6kw – 0,75kw
Enerji: 220V
Termik Koruma: Var
Flatör: Var
İzolasyon Sınıfı: IP 68
Daldırma Derinliği: 5m.
Katı Madde Geçirgenliği: 10mm
Akışkan Sıcaklığı: 40 °C
Maksimum Basma Yüksekliği (metre): 20 Metre
Maksimum Debi (ton/saat): 18 m3/h
Pompa Çıkış Çapı: 1 ½’’
Sızdırmazlık: Mekanik Salmastra
Kablo: 10m.

Wilo TP-S Drenaj Pompası: Temiz veya az kirli sularda kullanım için uygun Monofaze dalgıç pompadır. Garaj ve kazan dairelerindeki su birikintileri, temiz yağmur suları, Drenaj kuyuları, yüzme havuzları ve basit evsel atık su endüstriyel tesislerdeki kirli suların tahliyesinde güvenle kullanılır. Wilo TP-S Serisi pompalar üç modelden oluşur Wilo-S 8 modeli, Wilo TP-S 10 modeli, Wilo TP-S 20 modeli.TP-S serisi pompalar sürekli çalışmaya uygun malzemelerden üretilmiştir. Wilo TP-S drenaj pompasını Tek pompalı sistemde kullanırken TMW/3A-AS-S1 Kontrol Panosunu Çift pompalı sistemlerde kullanırken TMW/20/2M-AS-S1 Kontrol Panosu ve KRV 508 1 ½’’ Toplu Tip Çekvalf ile kullanmalıyız. Mevcut drenaj kuyunuz kirli ise kuyu temizliği yaptırdıktan sonra drenaj pompasının montajını yaptırmalısınız. Wilo Drenaj Pompaları Fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Dalgıç Pompa Servisi Olarak Wilo Drenaj Pompalarına tamir bakım onarım ve montaj hizmeti vermekteyiz. Wilonun en çok satan drenaj pompa modelidir.

 Wilo Drenaj Pompası,Wilo Drenaj Pompa Servisi,Wilo Drenaj Pompası Fiyatları,Wilo Drenaj Pompa Tamiri,Wilo Drenaj Pompa Ustası,İstanbul Wilo Drenaj Pompa Servisi,Kocaeli Wilo Drenaj Pompa Servisi,